O mnie

Kilka słów o mnie

Nazywam się Katarzyna Szczepanowska i pomagam zachować Twoje naturalne piękno.

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, w 2009 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych, w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej SP CSK w Warszawie i na Oddziale Chirurgii Transplantacyjnej University Hospital of Wales w Cardiff.

Ukończyłam z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, działającą we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu, uzyskując tytuł Lekarza medycyny estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych kongresach z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii i ginekologii estetycznej oraz kursach i szkoleniach praktycznych. Jestem autorką licznych publikacji naukowych i współautorką podręczników chirurgii ogólnej oraz rekomendacji Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

kontakt@drszczepanowska.pl

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19.

Adres:
Dywizjonu 303 113 lokal 2U,
01-470 Warszawa

Dr Szczepanowska - Medycyna estetyczna. 2021