Nici PDO są wykonane z polidioksanonu (PDO), substancji stosowanej w medycynie od 20 lat. Polidioksanon służy do wyrobu wchłanialnych szwów chirurgicznych oraz w implantach ortopedycznych. Jest to syntetyczne włókno, które w tkankach ulega całkowitej, powolnej resorbcji, nie indukując w organizmie odpowiedzi immunologicznej, a więc przewlekłego zapalenia. Wywołuje natomiast łagodną odpowiedź ze strony tkanek, prowadzącą do produkcji włókien kolagenowych i elastyny.
Jest to materiał dobrze poznany i przebadany. Cechuje się wysokim profilem bezpieczeństwa.
Nici PDO NewU są wyrobem medycznym klasy III. Posiadają certyfikat CE. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości polidioksanonu (PDO) oraz restrykcyjnych procedur stosowanych przy produkcji wyrobów medycznych dla kardiochirurgii, nici NewU spełniają najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa.
Pierwsze efekty zastosowania nici PDO są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu. Kontur twarzy ulega poprawie, a efekty porównywalne są z osiąganymi dzięki zabiegom chirurgii plastycznej. Dzięki właściwościom pobudzania regeneracji włókien kolagenowych i elastyny przez polidioksanon bruzdy i głębokie zmarszczki ulegają płyceniu. Efekty utrzymują się przez kilka lat.

CO MOŻNA UZYSKAĆ ZA POMOCĄ ZABIEGU?
•  Poprawa owalu twarzy (korekcja „chomików”)
•  Uniesienie brwi
•  Uniesienie kącików ust
•  Korekcja worków pod oczami
•  Wygładzenie szyi i dekoltu
•  Modelowanie ciała

Umów się na wizytę

kontakt@drszczepanowska.pl

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19.

Adres:
Dywizjonu 303 113 lokal 2U,
01-470 Warszawa

Dr Szczepanowska - Medycyna estetyczna. 2021